Plugins - All in One SEO – Best WordPress SEO Plugin – Easily Improve SEO Rankin - en to hr translation catalogue (222 entries)

en: .htaccess Editor
hr: .htaccess uređivač

en: Activate
hr: Aktivirajte

en: Activated
hr: Aktivirano

en: Active Theme
hr: Aktivna tema

en: Activity
hr: Aktivnost

en: Actor
hr: Glumac

en: Add Rule
hr: Dodaj pravilo

en: Add URL
hr: Dodaj URL

en: Add a list of additional domains to track here. Enter one domain name per line without the http://.%1$s%2$s
hr: Dodajte listu dodatnih domena za praćenje ovdje. Unesite ime jedne domene po liniji bez http://.%1$s%2$s

en: Additional Domains
hr: Dodatne domene:

en: Additional Pages
hr: Dodatne stranice

en: Advanced Settings
hr: Napredne postavke

en: Advanced support for e-commerce
hr: Napredna podrška za eCommerce

en: Allow
hr: Dopusti

en: Allows you to specify the maximum number of posts in a sitemap (up to 50,000).
hr: Dozvoljava vam da odredite maksimalan broj objava u Mapi stranice (do 50,000).

en: Analyze
hr: Analizirajte

en: Anonymize IP Addresses
hr: Postavi IP adrese anonimnima:

en: Article
hr: Članak

en: Article Section
hr: Sekcija članka

en: Article Tags
hr: Oznake članka

en: Athlete
hr: Atletičar

en: Author
hr: Autor

en: Autogenerate Descriptions
hr: Auto-generiraj opise:

en: Automatically Generate Article Tags
hr: Automatski generiraj oznake za članak

en: Bad Bot Blocker
hr: Blokator loših bot-ova

en: Band
hr: Bend

en: Bing Webmaster Tools
hr: Bing Webmaster Tools:

en: Block Bad Bots using HTTP
hr: Blokirajte neispravne botove koristeći HTTP.

en: Block Referral Spam using HTTP
hr: Blokirajte Referal Spam-ove koristeći HTTP

en: Blocked bot with IP %1$s -- matched referer %2$s found in blocklist.
hr: Blokirani bot sa IP %1$s -- podudara se sa referentnim %2$s pronađenim u listi blokiranih.

en: Blocked bot with IP %1$s -- matched user agent %2$s found in blocklist.
hr: Blokirani bot sa IP %1$s -- podudara se sa korisničkim agentom %2$s pronađenim u listi blokiranih.

en: Book
hr: Knjiga

en: Cafe
hr: Kafić

en: Cancel
hr: Prekini

en: Canonical URL
hr: Canonical URL-ovi:

en: Category
hr: Kategorija

en: Cause
hr: Povod

en: Check this if you want your categories for a given post used as the Meta Keywords for this post (in addition to any keywords you specify on the Edit Post screen).
hr: Označite ovo ako želite da vaše kategorije za objavu budu korištene kao meta ključne riječi ove objave (u dodatku ostalim ključnim riječima koje ste odredili u Uredi objavu opciji)

en: Check this if you want your keywords on your Posts page (set in WordPress under Settings, Reading, Front Page Displays) and your archive pages to be dynamically generated from the keywords of the posts showing on that page. If unchecked, it will use the keywords set in the edit page screen for the posts page.
hr: Odaberite ovo ako želite da ključne riječi vaše objave (postavljene u WordPressu pod Postavke, Čitanje, Postavke početne stranice) i arhivirane stranice budu dinamički generirane iz ključnih riječi svih objava prikazanih na ovoj stranici. Ako ovo ne odaberete, koristiti će se ključne riječi postavljene u opciji Uredi stranicu, za ovu objavu.

en: Check this if you want your tags for a given post used as the Meta Keywords for this post (in addition to any keywords you specify on the Edit Post screen).
hr: Odaberite ovo ako želita da oznake vaše objave budu korištene kao Meta ključne riječi za ovu objavu (uz dodatne ključne riječi u opciji Uredi objavu).

en: City
hr: Grad

en: Company
hr: Kompanija

en: Country
hr: Zemlja

en: Custom Image
hr: Prilagođena slika

en: Default
hr: Zadano

en: Description
hr: Opis

en: Description Format
hr: Format opisa:

en: Director
hr: Direktor

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Disallow
hr: Zabrani

en: Dismiss
hr: Odbaci

en: Display Advertiser Tracking
hr: Prikaži praćenje reklama:

en: Display Settings
hr: Postavke prikaza

en: Documentation
hr: Dokumentacija

en: Drink
hr: Piće

en: Dynamically creates the XML Sitemap instead of using a static file.
hr: Dinamički stvara XML mapu stranica umjesto da koristi statičke datoteke.

en: Edit
hr: Uredi

en: Edit .htaccess
hr: Uredi .htaccess

en: Edit SEO
hr: Uredi SEO

en: Email Debug Information
hr: Informacije o otklanjanju pogrešaka e-pošte.

en: Enable Sitemap Indexes
hr: Dozvoli indekse u Mapi stranice

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Enhanced Ecommerce
hr: Poboljšan Ecommerce:

en: Enhanced Link Attribution
hr: Poboljšani atributi poveznice:

en: Ensure URL Consistency
hr: Utvrditi URL konzistentnost:

en: Enter your domain name without the %1$s to set your cookie domain.%2$s%3$s
hr: Unesite ime vaše domene bez %1$s kako biste postavili domenu za kolačiće.%2$s%3$s

en: Episode
hr: Epizoda

en: Exclude Images
hr: Izuzeti slike

en: Exclude Images from your sitemap.
hr: Izuzeti slike u mapi stranice.

en: Exclude Users from Tracking
hr: Izuzmi korisnike od praćenja:

en: Exclude logged-in users from Google Analytics tracking by role.%1$s%2$s
hr: Izuzmi prijavljene korisnike iz Google Analytics praćenje po ulozi.%1$s%2$s

en: Export Settings
hr: Izvezi postavke

en: Facebook App ID
hr: Kopirajte iz originala

en: Feature Manager
hr: Upravitelj značajki

en: Featured Image
hr: Istaknuta slika

en: First Available Image
hr: Prva dostupna slika

en: First Image in Content
hr: Prva slika u sadržaju

en: Follow on Twitter
hr: Pratite nas na Twitteru

en: Food
hr: Hrana

en: Frequency
hr: učestalost

en: Front Page
hr: Početna stranica

en: Game
hr: Igra

en: General Settings
hr: Općenite postavke

en: Get Started
hr: Započnite

en: Getting started? Read the Beginners Guide
hr: Tek počinjete? Pročitajte Vodič za početnike

en: Google Analytics ID
hr: Google Analytics ID (Identifikacija):

en: Google Search Console
hr: Google Search Console:

en: Home Page Settings
hr: Postavke Početne stranice:

en: Home URL
hr: URL početne stranice

en: Image
hr: Slika

en: Image SEO
hr: SEO slika

en: Image from Custom Field
hr: Slika iz dodatnih podataka

en: Import
hr: Uvezi

en: Include Author Archives in your sitemap.
hr: Uključi arhivu autora u Mapu stranice.

en: Include Date Archives in your sitemap.
hr: Uključi datumsku arhivu u Mapu stranice

en: Install Plugin
hr: Instalirajte dodatak

en: Join our Community
hr: Pridruži se zajednici

en: Landmark
hr: Znamenitost

en: Last Modified
hr: Zadnji put promijenjeno

en: License Key
hr: Licencni ključ:

en: Manage Google Analytics
hr: Onemogućite Google Analytics servis

en: Memory Usage
hr: Korištenje pohrane

en: Movie
hr: Film

en: Musician
hr: Glazbenik

en: No
hr: Ne

en: No Pagination for Canonical URLs
hr: Bez numeriranja za Canonical URL-ove:

en: No thanks
hr: Ne hvala

en: Non-Profit
hr: Neprofitabilno

en: Not Available
hr: Nedostupno

en: Not Installed
hr: Nije instalirano

en: Not set
hr: Nije postavljen

en: Object Type
hr: Tip objekta

en: Off
hr: Isključeno

en: On
hr: Uključeno

en: Operating System
hr: Operacijski sustav

en: Organization
hr: Organizacija

en: PHP Exif Support
hr: PHP podrška za Exif

en: PHP IPTC Support
hr: Podrška za PHP IPTC

en: PHP Max Post Size
hr: PHP Max Post veličina

en: PHP Max Script Execution Time
hr: PHP Maksimalno vrijeme izvršavanja skripte

en: PHP Max Upload Size
hr: PHP Maksimalna veličina za prijenos

en: PHP Memory Limit
hr: PHP Memory limit

en: PHP Version
hr: PHP inačica

en: PHP XML Support
hr: Podrška za PHP XML

en: Page URL
hr: URL stranice

en: Paged Format
hr: Format stranice:

en: Performance
hr: Performanse

en: Person
hr: Osoba

en: Person or Organization
hr: Osoba ili organizacija?

en: Phone Number
hr: Broj telefona

en: Pinterest Site Verification
hr: Verifikacija Pinterest stranice:

en: Please wait...
hr: Molimo pričekajte...

en: Plugin installed & activated.
hr: Dodatak je instaliran i aktiviran.

en: Politician
hr: Političar

en: Post
hr: Objava

en: Post Author Image
hr: Slika autora objave

en: Post Types
hr: Vrste objava

en: Priority
hr: prioritet

en: Product
hr: Proizvod

en: Profile
hr: Profil

en: Public Figure
hr: Javna osoba

en: RSS Sitemap
hr: RSS karta web lokacije

en: Referer Blocklist
hr: Referentna lista blokiranih

en: Reset Selected Settings to Default
hr: Resetiraj Općenite postavke na izvorno stanje.

en: Restaurant
hr: Restoran

en: Robots.txt Editor
hr: Robots.txt uređivač

en: Run Shortcodes in Description
hr: Pokreni shortcode-ove u opisu

en: Run Shortcodes in Title
hr: Pokreni shortcode-ove u naslovu

en: SEO News
hr: SEO vijesti

en: SEO Settings
hr: SEO postavke

en: SEO for Categories, Tags and Custom Taxonomies
hr: SEO za kategorije, oznake i pilagođene taksonomije

en: SQL Mode
hr: SQL Modul

en: Save
hr: Spremi

en: School
hr: Škola

en: Search Engine Visibility
hr: Vidljivost na pretraživačima

en: Select which Post Types appear in your sitemap.
hr: Odaberite koje se vrste objava mogu pojavljivati u Mapi stranice.

en: Select which Taxonomies appear in your sitemap.
hr: Odabrite koja će se taksonomska arhiva pokazivati u Mapi stranice

en: Server
hr: Poslužitelj

en: Show Twitter Author
hr: Pokaži Twitter autora

en: Site Description
hr: Početan opis

en: Site Language
hr: Jezik web stranice

en: Site Name
hr: Ime stranice

en: Site Title
hr: Naslov web stranice

en: Site URL
hr: URL web-stranica

en: Song
hr: Pjesma

en: Sports League
hr: Sportska Liga

en: Sports Team
hr: Sportski tim

en: State/Province
hr: Županija

en: Submit
hr: Pošalji

en: Summary
hr: Sažetak

en: Support
hr: Podrška

en: Support & Docs
hr: Podrška i dokumentacija

en: System Status
hr: Status sistema

en: TV Show
hr: TV emisija

en: Taxonomies
hr: Taksonomije

en: This enables support for IP Anonymization in Google Analytics.%1$s%2$s
hr: Ovo omogućuje podršku za IP Anonimizaciju u Google Analytics servisu.%1$s%2$s

en: This enables support for the Display Advertiser Features in Google Analytics.%1$s%2$s
hr: Ovo omogućuje podršku za Prikaži pogodnosti oglašivača u Google Analytics servisu.%1$s%2$s

en: This enables support for the Enhanced Ecommerce in Google Analytics.%1$s%2$s
hr: Ovo omogućuje podršku za Poboljšani Ecommerce u Google Analytics servisu.%1$s%2$s

en: This enables support for the Enhanced Link Attribution in Google Analytics.%1$s%2$s
hr: Ovo omogućuje podršku za Poboljšanu značajku poveznica u Google Analytics servisu.%1$s%2$s

en: This option allows you to toggle the use of Meta Keywords throughout the whole of the site.
hr: Ova opcija vam dozvoljava da birate na koji ćete način koristiti Meta ključne riječi kroz cijelu stranicu.

en: This string gets appended to the titles and descriptions of paginated pages (like term or archive pages).
hr: Ovaj niz biva stavljen na početak naslova numeriranih stranica sadržaja (kao početna stranica ili arhivska stranica).

en: Title
hr: Naslov

en: Track Blocked Bots
hr: Prati blokirane botove

en: Track Elements Visibility
hr: Prati vidljivost elemenata:

en: Track Events
hr: Prati događaje:

en: Track Facebook and Twitter
hr: Pratiti Facebook i Twitter:

en: Track Media Queries
hr: Prati Media Query:

en: Track Multiple Domains
hr: Prati više domena:

en: Track Outbound Forms
hr: Prati odlazne forme:

en: Track Outbound Links
hr: Prati odlazne poveznice

en: Track Page Scrolling
hr: Prati pomicanje stranice:

en: Track Page Visibility
hr: Prati vidljivost stranice:

en: Track URL Changes
hr: Prati URL promjene:

en: Tracking Domain
hr: Praćenje domene:

en: Twitter Card Type
hr: Tip Twitter kartice

en: Twitter Title
hr: Twitter web-stranica

en: University
hr: Sveučilište

en: Update Options
hr: Ažuriraj postavke

en: Upgrade
hr: Nadogradnja

en: Upgrade to Pro
hr: Nadogradi na Pro

en: Use Categories for Meta Keywords
hr: Koristi kategorije za META ključne riječi:

en: Use Categories in Article Tags
hr: Koristi kategorije u oznakama članka

en: Use Content for Autogenerated Descriptions
hr: Upotrijebiti sadržaj za automatski generirane opise:

en: Use Custom Blocklists
hr: Koristite prilagođene liste za blokiranje

en: Use Keywords in Article Tags
hr: Koristi ključne riječi u oznakama članka

en: Use Post Tags in Article Tags
hr: Koristi oznake objave u oznakama članka

en: Use Tags for Meta Keywords
hr: Koristi oznake za META ključne riječi:

en: Use this option to enable tracking of multiple or additional domains.%1$s%2$s
hr: Koristite ovu opciju kako biste omogućili praćenje više domena ili dodatne domene.%1$s%2$s

en: User Agent
hr: Korisnički agent

en: User Agent Blocklist
hr: Lista blokiranih korisničkog agenta

en: Version
hr: Inačica

en: Video Sitemap
hr: Video Mape stranice

en: View the Changelog
hr: Pogledaj dnevnik izmjena

en: Watch video tutorials
hr: Pogledaj video vodič

en: Website
hr: Web-stranica

en: XML Sitemap
hr: XML Mapa stranice

en: Yes
hr: Da

en: daily
hr: Dnevno

en: dynamically
hr: dinamičko

en: monthly
hr: Mjesečno

en: sitemaps
hr: karte web lokacije

en: weekly
hr: Tjedno
