Plugins - Contact Form 7 - Stable (latest release) - en to hr translation catalogue (385 entries)

note: translators: %s: URL to the Really Simple CAPTCHA plugin page
en: <strong>Warning:</strong> The <a href="%s">Really Simple CAPTCHA</a> plugin is not active.
hr: <strong>Upozorenje:</strong> dodatak <a href="%s">Really Simple CAPTCHA</a> nije aktivan.

note: translators: %s: URL to support page about integration with external APIs
en: You can expand the possibilities of your contact forms by integrating them with external services. For details, see <a href="%s">Integration with external APIs</a>.
hr: Mogućnosti svojih kontaktnih obrazaca možete proširiti njihovom integracijom s vanjskim uslugama. Za detalje pogledajte: <a href="%s">Integracija s vanjskim API-jima</a>.

en: Exclude a line from output if all of its mail-tags are blank
hr: Isključi redak iz izlaza ako su sve njegove oznake pošte prazne

note: translators: 1: URL to support page about Cloudflare Turnstile, 2: Stripe
en: With help from cloud-based machine learning, anti-spam services will protect your forms (<a href="%1$s">Cloudflare Turnstile</a>). Even payment services are natively supported (<a href="%2$s">Stripe</a>).
hr: Uz pomoć strojnog učenja u oblaku, antispam usluge zaštitit će vaše obrasce (<a href="%1$s">Cloudflare Turnstile</a>). Čak su i platne usluge izvorno podržane (<a href="%2$s">Stripe</a>).

note: translators: 1: URL to support page about Akismet, 2: Cloudflare Turnstile, 3: Disallowed list
en: Contact Form 7 supports spam-filtering with <a href="%1$s">Akismet</a>. <a href="%2$s">Cloudflare Turnstile</a> blocks annoying spambots. Plus, using <a href="%3$s">disallowed list</a>, you can block messages containing specified keywords or those sent from specified IP addresses.
hr: Contact Form 7 podržava filtriranje spama s <a href="%1$s">Akismetom</a>. <a href="%2$s">Cloudflare Turnstile</a> blokira dosadne spambotove. Osim toga, pomoću <a href="%3$s">popisa zabranjenih poruka</a> možete blokirati poruke koje sadrže određene ključne riječi ili one poslane s određenih IP adresa.

note: translators: %s: URL to support page about the additional settings editor
en: You can add customization code snippets here. For details, see <a href="%s">Additional settings</a>.
hr: Ovdje možete dodati isječke koda za prilagodbu. Za detalje pogledajte <a href="%s">Dodatne postavke</a>.

note: translators: %s: URL to support page about the messages editor
en: You can edit messages used in various situations here. For details, see <a href="%s">Editing messages</a>.
hr: Ovdje možete urediti poruke korištene u raznim situacijama. Za detalje pogledajte <a href="%s">Uređivanje poruka</a>.

note: translators: %s: URL to support page about the email template
en: You can edit the email template here. For details, see <a href="%s">Setting up mail</a>.
hr: Ovdje možete urediti predložak e-pošte. Za detalje pogledajte <a href="%s">Postavljanje pošte</a>.

note: translators: %s: URL to support page about the form template
en: You can edit the form template here. For details, see <a href="%s">Editing form template</a>.
hr: Predložak obrasca možete urediti ovdje. Za detalje pogledajte <a href="%s">Uređivanje predloška obrasca</a>.

en: Contact form editor tabs
hr: Kartice uređivača kontaktnih obrazaca

note: translators: %s: Search query.
en: Search results for: <strong>%s</strong>
hr: Rezultati pretraživanja za: <strong>%s</strong>

en: Turnstile validation failed.
hr: Provjera Turnstilea neuspjela.

en: Turnstile token is empty.
hr: Turnstile token je prazan.

en: Turnstile is active on this site.
hr: Turnstile je aktivan na ovoj web-stranici.

en: Cloudflare Turnstile integration
hr: Integracija Cloudflare Turnstilea

en: Turnstile is Cloudflare&#8217;s smart CAPTCHA alternative, which confirms web visitors are real and blocks unwanted bots without slowing down web experiences for real users.
hr: Turnstile je Cloudflareova pametna CAPTCHA alternativa koja potvrđuje da su posjetitelji weba stvarni i blokira neželjene botove bez usporavanja web iskustva za stvarne korisnike.

en: <strong>Error:</strong> Invalid key values.
hr: <strong>Greška:</strong> Nevaljane ključne vrijednosti.

en: The Constant Contact integration has been removed.
hr: Integracija s Constant Contactom je uklonjena.

en: API configuration cleared.
hr: API konfiguracija obrisana.

note: translators: %s: JSON-formatted array of disallowed HTML
en: HTML Disallowance: %s
hr: Zabrana HTML-a: %s

note: translators: %s: Invalid HTML tag name
en: Invalid tag name (%s) is specified.
hr: Naveden je nevaljani naziv oznake (%s).

en: Could not access filesystem.
hr: Nije moguće pristupiti datotečnom sustavu.

en: Sender&#8217;s message failed to send
hr: Slanje pošiljateljeve poruke neuspjelo

en: <strong>Attention reCAPTCHA users:</strong> Google attempts to make all reCAPTCHA users migrate to reCAPTCHA Enterprise, meaning Google charges you for API calls exceeding the free tier. Contact Form 7 supports <a href="https://contactform7.com/turnstile-integration/">Cloudflare Turnstile</a>, and we recommend it unless you have reasons to use reCAPTCHA.
hr: <strong>Korisnici reCAPTCHA-e oprez:</strong> Google pokušava natjerati sve korisnike reCAPTCHA-e da presele na reCAPTCHA Enterprise, što znači da vam Google naplaćuje API pozive koji nadilaze besplatnu razinu. Contact Form 7 podržava <a href="https://contactform7.com/turnstile-integration/">Cloudflare Turnstile</a> i preporučujemo ga, osim ako nemate razloga za korištenje reCAPTCHA-e.

en: Contact Form 7 has completed the <a href="https://contactform7.com/2025/01/08/complete-removal-of-constant-contact-integration/">removal of the Constant Contact integration</a>. We recommend <a href="https://contactform7.com/sendinblue-integration/">Brevo</a> as an alternative.
hr: Contact Form 7 je dovršio <a href="https://contactform7.com/2025/01/08/complete-removal-of-constant-contact-integration/">uklanjanje integracije Constant Contacta</a>. Preporučujemo <a href="https://contactform7.com/sendinblue-integration/">Brevo</a> kao alternativu.

en: Add Contact Form
hr: Dodaj kontakt obrazac

en: Invalid Stripe Payment Intent ID detected.
hr: Otkriven je nevaljani ID namjere Stripe plaćanja.

note: translators: %s: URL to support page about ways to contribute
en: There are several ways for you to <a href="%s">contribute to the project</a>: testing, coding, translating it into your local languages, helping other users, financial donations, etc, etc. We equally welcome you regardless of the way you contribute.
hr: Postoji nekoliko načina na koje možete <a href="%s">doprinijeti projektu</a>: testiranje, kodiranje, prevođenje na svoje lokalne jezike, pomaganje drugim korisnicima, financijske donacije itd., itd. Jednako ste dobrodošli bez obzira na način na koji doprinosite.

en: It is hard to continue to maintain this plugin without support from users like you.
hr: Teško je nastaviti održavati ovaj dodatak bez podrške korisnika poput vas.

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/text-fields/">multi-line plain text input area</a>.
hr: Stvara oznaku obrasca za <a href="https://contactform7.com/text-fields/">područje unosa običnog teksta u više redaka</a>.

en: Text area form-tag generator
hr: Stvarač oznake obrasca tekstualnog polja

en: Text area
hr: Tekstualno polje

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/text-fields/">telephone number input field</a>.
hr: Stvara oznaku obrasca za <a href="https://contactform7.com/text-fields/">polje unosa telefonskog broja</a>.

en: Telephone number field form-tag generator
hr: Stvarač oznake polja za telefonski broj

en: Telephone number field
hr: Polje telefonskog broja

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/text-fields/">URL input field</a>.
hr: Stvara oznaku obrasca za <a href="https://contactform7.com/text-fields/">polje unosa URL-a</a>.

en: URL field form-tag generator
hr: Stvarač oznake polja obrasca URL-a

en: URL field
hr: URL polje

en: Generates a form-tag for an <a href="https://contactform7.com/text-fields/">email address input field</a>.
hr: Stvara oznaku obrasca za <a href="https://contactform7.com/text-fields/">polje unosa adrese e-pošte</a>.

en: Email address field form-tag generator
hr: Stvarač oznake polja za adresu e-pošte

en: Email address field
hr: Polje adrese e-pošte

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/text-fields/">single-line plain text input field</a>.
hr: Stvara oznaku obrasca za <a href="https://contactform7.com/text-fields/">polje unosa običnog teksta u jednom retku</a>.

en: Text field form-tag generator
hr: Stvarač oznake polja za tekst

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/submit-button/">submit button</a>.
hr: Stvara oznaku obrasca za <a href="https://contactform7.com/submit-button/">dugme za slanje</a>.

en: Submit button form-tag generator
hr: Stvaratelj oznake obrasca dugma Pošalji

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/checkboxes-radio-buttons-and-menus/">drop-down menu</a>.
hr: Stvara oznaku obrasca za <a href="https://contactform7.com/checkboxes-radio-buttons-and-menus/">padajući izbornik</a>.

en: Drop-down menu form-tag generator
hr: Stvaratelj oznake obrasca padajućeg izbornika

en: Drop-down menu
hr: Padajući izbornik

en: The capital of Brazil? | Rio
hr: Glavni grad Brazila? | Rio

en: One pipe-separated question-answer pair (question|answer) per line.
hr: Jedan par pitanje-odgovor odvojen crtom (pitanje|odgovor) po retku.

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/quiz/">quiz</a>.
hr: Stvara oznaku obrasca za <a href="https://contactform7.com/quiz/">kviz</a>.

en: Quiz form-tag generator
hr: Stvaratelj oznake obrasca za kviz

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/number-fields/">number input field</a>.
hr: Stvara oznaku obrasca za <a href="https://contactform7.com/number-fields/">polje unosa broja</a>.

en: Number field form-tag generator
hr: Stvaratelj oznake obrasca polja broja

en: In bytes. You can use kb and mb suffixes.
hr: U bajtovima. Možete koristiti sufikse kb i mb.

en: File size limit
hr: Ograničenje veličine datoteke

en: Pipe-separated file types list. You can use file extensions and MIME types.
hr: Popis vrsta datoteka odvojenih crtom. Možete koristiti ekstenzije datoteka i MIME vrste.

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/file-uploading-and-attachment/">file uploading field</a>.
hr: Stvara oznaku obrasca za <a href="https://contactform7.com/file-uploading-and-attachment/">polje učitavanja datoteke</a>.

en: File uploading field form-tag generator
hr: Stvaratelj oznake obrasca polja učitavanja datoteke

en: File uploading field
hr: Polje za prijenos datoteke

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/date-field/">date input field</a>.
hr: Stvara oznaku obrasca za <a href="https://contactform7.com/date-field/">polje unosa datuma</a>.

en: Date field form-tag generator
hr: Stvaratelj oznake polja datuma

en: Generates a form-tag for a group of <a href="https://contactform7.com/checkboxes-radio-buttons-and-menus/">radio buttons</a>.
hr: Stvara oznaku obrasca za grupu <a href="https://contactform7.com/checkboxes-radio-buttons-and-menus/">radio dugma</a>.

en: Radio buttons form-tag generator
hr: Stvaratelj oznake polja dugma

en: Radio buttons
hr: Radio dugmi

en: Generates a form-tag for a group of <a href="https://contactform7.com/checkboxes-radio-buttons-and-menus/">checkboxes</a>.
hr: Stvara oznaku obrasca za grupu <a href="https://contactform7.com/checkboxes-radio-buttons-and-menus/">potvrdnih okvira</a>.

en: Checkboxes form-tag generator
hr: Stvaratelj oznake polja potvrdnih okvira

en: Checkboxes
hr: Potvrdni okviri

en: Put the condition for consent here.
hr: Ovdje stavite uvjet za pristanak.

en: This checkbox is optional.
hr: Ovaj potvrdni okvir je neobavezan.

en: Generates a form-tag for an <a href="https://contactform7.com/acceptance-checkbox/">acceptance checkbox</a>.
hr: Stvara oznaku obrasca za <a href="https://contactform7.com/acceptance-checkbox/">potvrdni okvir prihvaćanja</a>.

en: Acceptance checkbox form-tag generator
hr: Stvaratelj oznake polja potvrdnog okvira prihvaćanja

note: translators: %s: mail-tag corresponding to the form-tag
en: To use the user input in the email, insert the corresponding mail-tag %s into the email template.
hr: Za korištenje korisničkog unosa u e-pošti, umetnite odgovarajuću oznaku pošte %s u predložak e-pošte.

en: The form-tag to be inserted into the form template
hr: Oznaka obrasca koju treba umetnuti u predložak obrasca

en: Use the first item as a label.
hr: Koristi prvu stavku kao oznaku.

en: Option 1
    Option 2
    Option 3
hr: Opcija 1
    Opcija 2
    Opcija 3

en: One item per line.
hr: Jedna stavka po retku.

en: Selectable values
hr: Odaberive vrijednosti

en: Use this text as the placeholder.
hr: Koristi ovaj tekst kao rezervirano mjesto.

en: Length
hr: Duljina

en: This field expects the submitter telephone number.
hr: U ovom polju očekuje se telefonski broj pošiljatelja.

en: This field expects the submitter URL.
hr: U ovom polju očekuje se URL pošiljatelja.

en: This field expects the submitter email.
hr: U ovom polju očekuje se e-pošta pošiljatelja.

en: This field expects the submitter name.
hr: U ovom polju očekuje se ime pošiljatelja.

en: Field name
hr: Naziv polja

en: This is a required field.
hr: Ovo je obavezno polje.

en: Close
hr: Zatvori

en: Close this dialog box
hr: Zatvori ovaj dijaloški okvir

note: translators: 1: version, 2: tag generator title
en: Use of tag generator instances older than version 2 is deprecated. Version %1$s instance (%2$s) detected.
hr: Upotreba instanci stavratelja oznaka starijih od inačice 2 je zastarjela. Otkrivena je inačica %1$s instanca (%2$s).

en: Too many items are selected.
hr: Odabrano je previše stavki.

en: Invalid action URL is detected.
hr: Otkriven je nevaljani URL radnje.

en: Undefined value was submitted through this field.
hr: Kroz ovo polje poslana je nedefinirana vrijednost.

en: There is no valid unit tag.
hr: Ne postoji važeća oznaka jedinice.

en: Brevo integration
hr: Brevo integracija

note: translators: 1: blog name, 2: blog URL
en: This email is a receipt for your contact form submission on our website (%1$s %2$s) in which your email address was used. If that was not you, please ignore this message.
hr: Ova e-pošta je potvrda za podnošenje obrasca za kontakt na našoj web-stranici (%1$s %2$s) na kojoj je korištena vaša adresa e-pošte. Ako to niste bili vi, zanemarite ovu poruku.

note: translators: 1: blog name, 2: blog URL
en: This is a notification that a contact form was submitted on your website (%1$s %2$s).
hr: Ovo je obavijest da je obrazac za kontaktiranje poslan s vaše web-stranice (%1$s %2$s).

en: Unsafe email config is used without sufficient protection.
hr: Nesigurna konfiguracija e-pošte koristi se bez odgovarajuće zaštite.

en: Configuration error is detected.
hr: Otkrivena je konfiguracijska greška.

en: Brevo is active on this site.
hr: Brevo je aktivan na ovoj web-stranici.

en: Contact form not found.
hr: Kontakt obrazac nije pronađen.

en: Error:
hr: Greška:

[ctx: block keyword]
en: form
hr: obrazac

[ctx: block description]
en: Insert a contact form you have created with Contact Form 7.
hr: Umetnite kontakt obrazac koji ste stvorili pomoću Contact Form 7.

en: &#8212;Please choose an option&#8212;
hr: &#8212;Molimo odaberite jednu opciju&#8212;

en: Akismet is active on this site.
hr: Akismet je aktivan na ovoj web-stranici.

en: CAPTCHAs are designed to distinguish spambots from humans, and are therefore helpless against human spammers. In contrast to CAPTCHAs, Akismet checks form submissions against the global database of spam; this means Akismet is a comprehensive solution against spam. This is why we consider Akismet to be the centerpiece of the spam prevention strategy.
hr: CAPTCHA-e su dizajnirane za razlikovanje spambotova od ljudi i stoga su bespomoćne protiv ljudskih pošiljatelja neželjene pošte. Za razliku od CAPTCHA, Akismet provjerava podneske obrazaca u odnosu na globalnu bazu podataka spama; to znači da je Akismet sveobuhvatno rješenje protiv spama. Zbog toga Akismet smatramo središnjim dijelom strategije za sprječavanje spama.

en: Learn how your data is processed.
hr: Saznajte kako se vaši podaci obrađuju.

en: This form uses Akismet to reduce spam.
hr: Ovaj obrazac koristi Akismet za smanjenje spama.

en: Contact form
hr: Kontakt obrazac

en: Uploadable file size exceeds PHP&#8217;s maximum acceptable size.
hr: Veličina datoteke za prijenos premašuje maksimalnu prihvatljivu veličinu PHP-a.

en: Colons are used in form-tag names.
hr: Dvotočke se koriste u nazivima oznaka obrasca.

en: Please enter a telephone number.
hr: Molimo unesite broj telefona.

en: Please enter a URL.
hr: Molimo unesite URL.

en: Please enter an email address.
hr: Molimo unesite adresu e-pošte.

en: This field has a too large number.
hr: Ovo polje ima previše brojki.

en: This field has a too small number.
hr: Ovo polje ima premalo brojki.

en: Please enter a number.
hr: Molimo unesite broj.

en: This field has a too late date.
hr: Ovo polje ima prekasni datum.

en: This field has a too early date.
hr: Ovo polje ima prerani datum.

en: Please enter a date in YYYY-MM-DD format.
hr: Unesite datum u obliku GGGG-MM-DD.

en: The request payload format is not supported.
hr: Oblik zahtjeva za korisnim sadržajem nije podržan.

note: translators: 1: WordPress hook name, 2: version number
en: Hook %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s with no alternative available.
hr: Priključak %1$s je <strong>zastario</strong> od inačice %2$s Contact Form 7 bez dostupne alternative.

en: The uploaded file is too large.
hr: Učitana datoteka je prevelika.

en: This field has a too short input.
hr: Ovo polje ima prekratak unos.

en: This field has a too long input.
hr: Ovo polje ima predug unos.

en: Please fill out this field.
hr: Molimo popunite ovo polje.

note: translators: 1: PHP function name, 2: version number, 3: alternative function name
en: Function %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s! Use %3$s instead.
hr: Funkcija %1$s je <strong>zastarjela</strong> od Contact Form 7 inačice %2$s! Umjesto toga koristite %3$s.

en: Spam protection
hr: Zaštita od spama

note: translators: Developer debugging message. 1: PHP function name, 2: Explanatory message, 3: Contact Form 7 version number.
en: Function %1$s was called incorrectly. %2$s %3$s
hr: Funkcija %1$s je pogrešno pozvana. %2$s %3$s

note: translators: 1: blog name, 2: confirmation link
en: Hello,
    
    This is a confirmation email sent from %1$s.
    
    We have received your submission to our web form, according to which you have allowed us to add you to our contact list. But, the process has not yet been completed. To complete it, please click the following link.
    
    %2$s
    
    If it was not your intention, or if you have no idea why you received this message, please do not click on the link, and ignore this message. We will never collect or use your personal data without your clear consent.
    
    Sincerely,
    %1$s
hr: Zdravo!
    
    Ova potvrdna poruka e-pošte poslana je s %1$s.
    
    Zaprimili smo Vašu prijavu preko našeg web-obrasca, kojom ste nam dopustili da Vas dodamo na naš popis kontakata. No, proces još nije završen. Da biste ga dovršili, kliknite na sljedeću poveznicu.
    
    %2$s
    
    Ako Vam to nije bila namjera ili ako ne znate zašto ste uopće primili ovu poruku, nemojte kliknuti na poveznicu i zanemarite ovu poruku. Nikada nećemo prikupljati ili koristiti Vaše osobne podatke bez Vašega izričitog pristanka.
    
    Iskreno,
    %1$s

note: translators: %s: blog name
en: Opt-in confirmation from %s
hr: Pristanak na uključivanje od %s

en: Complete payment
hr: Dovršite plaćanje

en: Proceed to checkout
hr: Nastavite do blagajne

en: Payment is required. Please pay by credit card.
hr: Plaćanje je potrebno. Molimo platite kreditnom karticom.

en: Payments
hr: Plaćanja

en: Publishable Key
hr: Objavljivi ključ

en: Stripe is not available on this site. It requires an HTTPS-enabled site.
hr: Stripe nije dostupan na ovoj web-stranici. Zahtijeva web-stranicu s omogućenim HTTPS-om.

en: Stripe is active on this site.
hr: Stripe je aktivan na ovoj web-stranici.

en: Stripe integration
hr: Integracija Stripe-a

en: Stripe is a simple and powerful way to accept payments online. Stripe has no setup fees, no monthly fees, and no hidden costs. Millions of businesses rely on Stripe&#8217;s software tools to accept payments securely and expand globally.
hr: Stripe je jednostavan i moćan način prihvaćanja online plaćanja. Stripe nema naknada za instaliranje, nema mjesečnih naknada ni skrivenih troškova. Milijuni tvrtki oslanjaju se na Stripeove softverske alate za sigurno prihvaćanje plaćanja i za globalno širenje.

en: Unique identifier for the contact form.
hr: Jedinstveni identifikator za kontakt obrazac.

en: Dots are used in form-tag names.
hr: Točke se koriste u nazivima oznaka obrasca.

en: Show welcome panel
hr: Prikaži okvir dobrodošlice

en: Welcome panel
hr: Ploča dobrodošlice

note: translators: %s: URL to support page about the Brevo integration
en: Your contact forms will become more powerful and versatile by integrating them with external APIs. With CRM and email marketing services, you can build your own contact lists (<a href="%s">Brevo</a>).
hr: Vaši kontakt obrasci postat će moćniji i svestraniji integracijom s vanjskim API-jima. Uz usluge CRM-a i marketinga putem e-pošte možete stvoriti vlastite popise kontakata (<a href="%s">Brevo</a>).

en: You have strong allies to back you up.
hr: Imate jake saveznike koji vas podržavaju.

en: Integration with External API
hr: Integracija s vanjskim API-jem

en: Manage your email templates
hr: Upravljajte svojim predlošcima e-pošte

en: You have no active email template yet.
hr: Još nemate aktivne predloške e-pošte.

en: &mdash; Select &mdash;
hr: &mdash; Odaberi &mdash;

en: Select an email template:
hr: Odaberite predložak e-pošte:

en: Send a welcome email to new contacts
hr: Pošalji e-poštu dobrodošlice novim kontaktima

en: Welcome email
hr: E-pošta dobrodošlice

en: (opens in a new tab)
hr: (otvara se u novoj kartici)

en: Manage your contact lists
hr: Upravljajte svojim popisima kontakata

en: You have no contact list yet.
hr: Još nemate popis kontakata.

en: Select lists to which contacts are added:
hr: Odaberite popise na koje se dodaju kontakti:

en: Add form submitters to your contact lists
hr: Dodajte podnositelje obrazaca na popise kontakata

en: Contact lists
hr: Popisi kontakata

note: translators: %s: link labeled 'Brevo integration'
en: You can set up the Brevo integration here. For details, see %s.
hr: Ovdje možete postaviti Brevo integraciju. Za detalje pogledajte %s.

en: Save changes
hr: Spremi promjene

[ctx: API keys]
en: Remove key
hr: Ukloni ključ

en: API key
hr: API ključ

en: Setup integration
hr: Postavljanje integracije

en: Store and organize your contacts while protecting user privacy on Brevo, the leading CRM & email marketing platform in Europe. Brevo offers unlimited contacts and advanced marketing features.
hr: Pohranite i organizirajte svoje kontakte dok štitite privatnost korisnika na Brevou, vodećoj platformi za CRM i marketing putem e-pošte u Europi. Brevo nudi neograničene kontakte i napredne marketinške značajke.

en: You have not been authenticated. Make sure the provided API key is correct.
hr: Niste autentificirani. Provjerite je li navedeni API ključ točan.

en: Failed to attach a file. The total file size exceeds the limit of 25 megabytes.
hr: Prilaganje datoteke nije uspjelo. Ukupna veličina datoteke premašuje ograničenje od 25 megabajta.

note: translators: %s: Attachment file path.
en: Failed to attach a file. %s is not a readable file.
hr: Prilaganje datoteke nije uspjelo. %s nije čitljiva datoteka.

note: translators: %s: Attachment file path.
en: Failed to attach a file. %s is not in the allowed directory.
hr: Prilaganje datoteke nije uspjelo. %s nije u dopuštenom direktoriju.

en: Submit
hr: Pošalji

en: (optional)
hr: (opcionalno)

note: translators: %s: comma separated list of disallowed words
en: Disallowed words (%s) are used.
hr: Korištene su nedopuštene riječi (%s).

en: Disallowed words are used.
hr: Korištene su nedopuštene riječi.

note: translators: %s: Contact Form 7 version number.
en: (This message was added in Contact Form 7 version %s.)
hr: (Ova poruka dodana je u Contact Form 7 inačicu %s.)

en: The fourth parameter ($mail_tag) must be an instance of the WPCF7_MailTag class.
hr: Četvrti parametar ($mail_tag) mora biti instanca klase WPCF7_MailTag.

note: translators: 1: date, 2: time
en: %1$s at %2$s
hr: %1$s u %2$s

en: Error
hr: Greška

en: The total size of attachment files is too large.
hr: Prevelika je ukupna veličina datoteka privitaka.

en: Unavailable HTML elements are used in the form template.
hr: Nedostupni HTML elementi koriste se u predlošku obrasca.

en: reCAPTCHA is active on this site.
hr: reCAPTCHA je aktivna na ovoj web-stranici.

en: reCAPTCHA response token is empty.
hr: reCAPTCHA token odgovor je prazan.

en: Submitted nonce is invalid.
hr: Poslani nonce nije ispravan.

en: User-Agent string is unnaturally short.
hr: User-Agent niz je neprirodno kratak.

note: translators: 1: value of reCAPTCHA score 2: value of reCAPTCHA threshold
en: reCAPTCHA score (%1$.2f) is lower than the threshold (%2$.2f).
hr: reCAPTCHA rezultat (%1$.2f) je manji od praga (%2$.2f).

en: Akismet returns a spam response.
hr: Akismet vraća spam odgovor.

note: translators: 1: response code, 2: message, 3: body, 4: URL
en: HTTP Response: %1$s %2$s %3$s from %4$s
hr: HTTP odgovor: %1$s %2$s %3$s od %4$s

en: Save Changes
hr: Spremi promjene

en: reCAPTCHA protects you against spam and other types of automated abuse. With Contact Form 7&#8217;s reCAPTCHA integration module, you can block abusive form submissions by spam bots.
hr: reCAPTCHA Vas štiti od spama i ostalih vrsta automatskih zloporaba. S Contact Form 7 reCAPTCHA integracijskim modulom, možete spriječiti spam bot zloporabe slanja poruka sa svojih obrazaca.

note: translators: %s: link labeled 'reCAPTCHA (v3)'
en: API keys for reCAPTCHA v3 are different from those for v2; keys for v2 do not work with the v3 API. You need to register your sites again to get new keys for v3. For details, see %s.
hr: API ključevi za reCAPTCHA v3 razlikuju se od onih za v2; ključevi za v2 ne rade s v3 API-jem. Morate ponovno registrirati svoje stranice kako biste dobili nove ključeve za v3. Za detalje pogledajte %s.

[ctx: API keys]
en: Remove Keys
hr: Ukloni ključeve

en: App Secret
hr: Tajna App

en: API Key
hr: API ključ

en: Email marketing
hr: Email oglašavanje

en: It is not allowed to use files outside the wp-content directory.
hr: Nije dopušteno koristiti datoteke koje nisu smještene u wp-content mapi.

en: Professional services
hr: Profesionalne usluge

en: Support forums
hr: Forumi podrške

en: Here are some available options to help solve your problems.
hr: Ovo su dostupne opcije koje će vam pomoći riješiti problem.

en: Do you need help?
hr: Trebate li pomoć?

en: Condition
hr: Uvjet

en: Not consented
hr: Bez suglasnosti

en: Consented
hr: Suglasnost

en: Sending mail has been aborted.
hr: Slanje poruke je prekinuto.

en: This contact form is available only for logged in users.
hr: Ova kontakt obrazac dostupna je samo prijavljenim korisnicima.

en: Deprecated settings are used.
hr: Korištene su zastarjele postavke.

en: There was an error deleting the contact form.
hr: Pojavila se greška pri brisanju kontakt obrasca.

en: You are not allowed to access the requested contact form.
hr: Nije vam dopušten pristup traženom kontakt obrascu.

en: The requested contact form was not found.
hr: Traženi kontakt obrazac nije pronađen.

en: You are not allowed to create a contact form.
hr: Nemate dopuštenje za stvaranje kontakt obrasca.

en: Cannot create existing contact form.
hr: Nije moguće stvoriti kontakt obrazac koji već postoji.

en: You are not allowed to access contact forms.
hr: Nemate dopuštenje za pristup kontakt obrascima.

en: Attachment file does not exist at %path%.
hr: Datoteka privitka ne postoji na %path%.

en: Invalid mailbox syntax is used in the %name% field.
hr: Upotrijebljena je neispravna mailbox sintaksa u %name% polju.

note: translators: %names%: a list of form control names
en: Unavailable names (%names%) are used for form controls.
hr: Nedostupni nazivi (%names%) koriste se za kontrole obrasca.

en: There are invalid mail header fields.
hr: Pronađena su neispravna polja mail zaglavlja.

en: HTML tags are used in a message.
hr: HTML oznake su korištene u poruci.

en: Sender email address does not belong to the site domain.
hr: Adresa e-pošte pošiljatelja ne pripada domeni web-stranice.

en: Invalid mailbox syntax is used.
hr: Upotrijebljena mailbox sintaksa nije valjana.

en: There is a possible empty field.
hr: Moguće je da postoji prazno polje.

note: translators: %s: number of errors detected
en: %s configuration error detected | %s configuration errors detected
hr[0]: Otkrivena je %s konfiguracijska greška
hr[1]: Otkrivene su %s konfiguracijske greške
hr[2]: Otkriveno je %s konfiguracijskih greška

en: There was an error saving the contact form.
hr: Došlo je do greške pri spremanju kontakt obrasca.

note: translators: 1: WordPress hook name, 2: version number, 3: alternative hook name
en: Hook %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s! Use %3$s instead.
hr: %1$s je <strong>zastarjelo</strong> od Contact Form 7 inačice %2$s! Umjesto toga koristite %3$s.

note: translators: %s: URL to support page about the Flamingo plugin
en: Install a message storage plugin before this happens to you. <a href="%s">Flamingo</a> saves all messages through contact forms into the database. Flamingo is a free WordPress plugin created by the same author as Contact Form 7.
hr: Instalirajte dodatak za pohranu poruka prije nego vam se to dogodi. <a href="%s">Flamingo</a> sprema sve poruke u bazu podataka kroz obrasce za kontaktiranje. Flamingo je besplatni WordPress dodatak, od istog autora kao i Contact Form 7.

en: Contact Form 7 does not store submitted messages anywhere. Therefore, you may lose important messages forever if your mail server has issues or you make a mistake in mail configuration.
hr: Contact Form 7 nigdje ne pohranjuje poslane poruke. Stoga možete zauvijek izgubiti važne poruke ako vaš poslužitelj pošte ima problema ili ako pogriješite u konfiguraciji pošte.

en: Before you cry over spilt mail&#8230;
hr: Prije plakanja nad prolivenom e-poštom&#8230;

en: Spammers target everything; your contact forms are not an exception. Before you get spammed, protect your contact forms with the powerful anti-spam features Contact Form 7 provides.
hr: Svi su meta spamera; Vaši obrasci za kontaktiranje nisu iznimka. Prije nego Vas počnu spamati, zaštitite svoje obrasce za kontaktiranje moćnim anti-spam značajkama koje nudi Contact Form 7.

en: Getting spammed? You have protection.
hr: Spameri Vas napadaju? Imate zaštitu.

en: Multiple form controls are in a single label element.
hr: Višestruke kontrole obrasca nalaze se u jednom elementu etikete.

en: FAQ about Configuration Validator
hr: ČPP o validatoru postavki

en: The answer to the quiz is incorrect.
hr: Odgovor na kviz je netočan.

en: There was an error uploading the file.
hr: Pojavila se greška kod prijenosa datoteke.

en: You are not allowed to upload files of this type.
hr: Nije vam dopušteno prenositi datoteke te vrste.

en: There was an unknown error uploading the file.
hr: Pojavila se nepoznata greška pri prijenosu datoteke.

en: You must accept the terms and conditions before sending your message.
hr: Morate prihvatiti uvjete prije slanja svojih poruka.

en: One or more fields have an error. Please check and try again.
hr: Jedno ili više polja sadrži greške. Provjerite i pokušajte ponovno.

en: There was an error trying to send your message. Please try again later.
hr: Došlo je do greške kod pokušaja slanja vaše poruke. Pokušajte ponovno kasnije.

en: Thank you for your message. It has been sent.
hr: Hvala vam na poruci. Poslana je.

en: Misconfiguration leads to mail delivery failure or other troubles. Validate your contact forms now.
hr: Nepravilne postavke vode do neuspjelog slanja poruka ili do drugih problema. Potvrdite ispravnost svojih kontakt obrazaca.

en: Validate Contact Form 7 Configuration
hr: Potvrdite postavke Contact Form 7

en: Configuration validation completed. No invalid contact form was found.
hr: Potvrda postavki gotova. Nije pronađen ni jedan nevaljan kontakt obrazac.

note: translators: %s: number of contact forms
en: Configuration validation completed. %s invalid contact form was found. | Configuration validation completed. %s invalid contact forms were found.
hr[0]: Potvrda postavki gotova. Pronađen %s nevaljan kontakt obrazac.
hr[1]: Potvrda postavki gotova. Pronađena %s nevaljana kontakt obrasca.
hr[2]: Potvrda postavki gotova. Pronađeno %s nevaljanih kontakt obrazaca.

en: Validate Configuration
hr: Potvrdite postavke

note: translators: %s: number of contact forms
en: Validate %s contact form now | Validate %s contact forms now
hr[0]: Potvrdite %s kontakt obrazac sada
hr[1]: Potvrdite %s kontakt obrasca sada
hr[2]: Potvrdite %s kontakt obrazaca sada

en: You are not allowed to validate configuration.
hr: Niste ovlašteni potvrditi postavke.

en: Secret Key
hr: Tajni ključ

en: Site Key
hr: Ključ web-stranice

en: Settings saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Invalid key values.
hr: Ključne vrijednosti nisu valjane.

note: Description of the plugin
en: Just another contact form plugin. Simple but flexible.
hr: Još jedan kontakt obrazac dodatak. Jednostavan ali prilagodljiv.

note: translators: title of your first contact form. %d: number fixed to '1'
en: Contact form %d
hr: Kontakt obrazac %d

en: text area
hr: tekstualno područje

en: Text field
hr: Polje za tekst

en: text
hr: tekst

en: Telephone number that the sender entered is invalid
hr: Telefonski broj koji je pošiljatelj unio nije valjan

en: URL that the sender entered is invalid
hr: URL koji je pošiljatelj unio nije valjan

en: Email address that the sender entered is invalid
hr: Adresa e-pošte koju je unio pošiljatelj nije valjana

en: Label
hr: Oznaka

en: Submit button
hr: Dugme Pošalji

en: submit
hr: pošalji

en: drop-down menu
hr: padajući izbornik

en: Questions and answers
hr: Pitanja i odgovori

en: Quiz
hr: Kviz

en: quiz
hr: kviz

en: Sender does not enter the correct answer to the quiz
hr: Pošiljatelj ne upisuje točan odgovor na kviz

en: Slider
hr: Klizač

en: Spinbox
hr: Rotiraj

en: Number field
hr: Polje broja

en: number
hr: broj

en: Number is larger than maximum limit
hr: Broj je veći od maksimalno dopuštenog

en: Number is smaller than minimum limit
hr: Broj je manji od minimalno dopuštenog

en: Number format that the sender entered is invalid
hr: Format broja koji je pošiljatelj unio nije valjan

note: translators: %s: the path of the temporary folder
en: This contact form has file uploading fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
hr: Ovaj kontakt obrazac sadrži polja za učitavanje datoteka, ali privremena mapa za datoteke (%s) ne postoji ili nije zapisiva. Možete ručno kreirati mapu ili promijeniti njena dopuštenja.

en: Acceptable file types
hr: Prihvatljive vrste datoteka

en: file
hr: datoteka

en: Uploading a file fails for PHP error
hr: Učitavanje datoteke nje uspjelo zbog PHP greške

en: Uploaded file is too large
hr: Učitana datoteka je prevelika

en: Uploaded file is not allowed for file type
hr: Prenesena vrsta datoteka nije dopuštena

en: Uploading a file fails for any reason
hr: Učitavanje datoteke iz nekog razloga nije uspjelo

en: Max
hr: Maks

en: Range
hr: Opseg

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Date field
hr: Polje Datuma

en: date
hr: datum

en: Date is later than maximum limit
hr: Datum je kasniji od maksimalnog ograničenja

en: Date is earlier than minimum limit
hr: Datum je raniji od minimalnog ograničenja

en: Date format that the sender entered is invalid
hr: Format datuma koji je pošiljatelj unio nije valjan

en: Wrap each item with a label element.
hr: Prelomi svaku stavku s elementom etikete.

en: Field type
hr: Vrsta polja

en: radio buttons
hr: radio dugmad

en: checkboxes
hr: potvrdni okviri

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the necessary libraries (GD and FreeType) are not available on your server.
hr: Ovaj kontakt obrazac ima CAPTCHA polje, ali potrebne biblioteke (GD i FreeType) nisu dostupne na vašem serveru.

note: translators: %s: Path to the temporary folder
en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
hr: Ovaj kontakt obrazac sadrži CAPTCHA polje, ali privremena mapa za datoteke (%s) ne postoji ili nije zapisiva. Možete ručno kreirati mapu ili promijeniti dopuštenja.

en: Your entered code is incorrect.
hr: Uneseni kod nije ispravan.

en: The code that sender entered does not match the CAPTCHA
hr: Kod kojeg je unio pošiljatelj se ne podudara s CAPTCHA

en: Insert Tag
hr: Umetni oznaku

en: Class attribute
hr: Atribut klase

en: ID attribute
hr: Atribut ID-a

en: Acceptance checkbox
hr: Potvrdni okvir Prihvaćanja

en: acceptance
hr: prihvaćanje

note: translators: 1: property name, 2: method name
en: <code>%1$s</code> property of a <code>WPCF7_ContactForm</code> object is <strong>no longer accessible</strong>. Use <code>%2$s</code> method instead.
hr: <code>%1$s</code> vlasništvo <code>WPCF7_ContactForm</code> više <strong>nije dostupan</strong>. Umjesto toga koristite metodu <code>%2$s</code>.

en: Untitled
hr: Bez naslova

en: Contact Form
hr: Kontakt obrazac

en: There is a field with input that is shorter than the minimum allowed length
hr: Ovo je polje u kojem je korisnikov unos kraći od minimalno dopuštene dužine

en: There is a field with input that is longer than the maximum allowed length
hr: Ovo je polje u kojem je korisnikov unos duži od maksimalno dopuštene dužine

en: There is a field that the sender must fill in
hr: Ovo je polje koje pošiljatelj mora ispuniti

en: There are terms that the sender must accept
hr: Ovo su uvjeti koje pošiljatelj treba prihvatiti

en: Submission was referred to as spam
hr: Poruka je ocijenjena kao spam

en: Validation errors occurred
hr: Greška prilikom provjere valjanosti

en: Sender&#8217;s message was sent successfully
hr: Pošiljateljeva poruka uspješno je poslana

en: Message Body:
hr: Sadržaj poruke:

note: translators: %s: [your-subject]
en: Subject: %s
hr: Predmet: %s

note: translators: %s: [your-name] [your-email]
en: From: %s
hr: Od: %s

en: Send
hr: Pošalji

en: Your message
hr: Vaša poruka

en: Your email
hr: Vaša e-pošta

en: Your name
hr: Vaše ime

note: translators: %s: title of form-tag
en: Form-tag Generator: %s
hr: Generator oznaka obrasca: %s

en: For more information:
hr: Za više informacija:

en: Any information you provide will not be shared with service providers without your authorization.
hr: Informacije koje dadete neće se dijeliti s pružateljima usluga bez vašeg odobrenja.

en: You may need to first sign up for an account with the service that you plan to use. When you do so, you would need to authorize Contact Form 7 to access the service with your account.
hr: Najprije ćete se trebati registrirati i otvoriti račun za servis kojeg namjeravate koristiti. Kada to napravite, trebate odobriti pristup tako da Contact Form 7 može pristupiti servisu s vašim računom.

en: On this screen, you can manage services that are available through Contact Form 7. Using API will allow you to collaborate with any services that are available.
hr: Na ovom zaslonu, možete upravljati servisima koji su dostupni kroz Contact Form 7. Korištenje API-ja će vam omogućiti da koristite sve usluge koje su dostupne.

en: There are also special mail-tags that have specific names, but do not have corresponding form-tags. They are used to represent meta information of form submissions like the submitter&#8217;s IP address or the URL of the page.
hr: Postoje i posebne poštanske oznake koje imaju određene nazive, ali nemaju odgovarajuće oznake obrasca. Koriste se za predstavljanje meta-informacija o slanju obrazaca kao što je IP adresa pošiljatelja ili URL stranice.

en: A mail-tag is also a short code enclosed in square brackets that you can use in every Mail and Mail (2) field. A mail-tag represents a user input value through an input field of a corresponding form-tag.
hr: Oznaka pošte također je kratki kod u uglatim zagradama koji možete koristiti u svakom Mail i Mail (2) polju. Oznaka pošte predstavlja vrijednost unosa korisnika kroz polje za unos odgovarajuće oznake obrasca.

en: While form-tags have a comparatively complex syntax, you do not need to know the syntax to add form-tags because you can use the straightforward tag generator (<strong>Generate Tag</strong> button on this screen).
hr: Iako oznake obrasca imaju relativno složenu sintaksu, ne morate poznavati sintaksu da biste dodali oznake obrasca, jer možete koristiti jednostavan stvaratelj oznaka (dugme <strong>Stvori oznaku</strong> na ovom zaslonu).

en: A form-tag is a short code enclosed in square brackets used in a form content. A form-tag generally represents an input field, and its components can be separated into four parts: type, name, options, and values. Contact Form 7 supports several types of form-tags including text fields, number fields, date fields, checkboxes, radio buttons, menus, file-uploading fields, CAPTCHAs, and quiz fields.
hr: Oznaka obrasca je kratki kod u uglatim zagradama koji se koristi u sadržaju obrasca. Oznaka obrasca općenito predstavlja polje za unos, a njegove komponente mogu se podijeliti u četiri dijela: tip, naziv, opcije i vrijednosti. Contact Form 7 podržava nekoliko vrsta oznaka obrasca uključujući tekstualna polja, polja s brojevima, polja s datumima, potvrdne okvire, radio dugmad, izbornike, polja za učitavanje datoteka, CAPTCHA i kviz polja.

en: <strong>Additional Settings</strong> provides a place where you can customize the behavior of this contact form by adding code snippets.
hr: <strong>Dodatne postavke</strong> omogućavaju prilagođavanje ponašanja kontakt obrasca pomoću dodavanja isječaka kodova.

en: In <strong>Messages</strong>, you can edit various types of messages used for this contact form. These messages are relatively short messages, like a validation error message you see when you leave a required field blank.
hr: Pod <strong>Poruke</strong> možete uređivati različite vrste poruka koje se koriste za ovaj kontakt obrazac. Ove poruke su relativno kratke, poput poruke greške koja će se prikazati kada se nije ispunilo obavezno polje.

en: <strong>Mail (2)</strong> is an additional mail template that works similar to Mail. Mail (2) is different in that it is sent only when Mail has been sent successfully.
hr: <strong>Pošta (2)</strong> je dodatni obrazac koji radi slično kao i Pošta. Pošta (2) se razlikuje po tome jer se poruka šalje samo kada je Pošta uspješno poslana.

en: <strong>Mail</strong> manages a mail template (headers and message body) that this contact form will send when users submit it. You can use Contact Form 7&#8217;s mail-tags here.
hr: <strong>Pošta</strong> upravlja predloškom poruke (zaglavlja i tijelo poruke) koji će ovaj obrazac za kontakt dostaviti kada ga korisnici pošalju. Ovdje možete koristiti Contact Form 7  mail-oznake.

en: <strong>Form</strong> is a content of HTML form. You can use arbitrary HTML, which is allowed inside a form element. You can also use Contact Form 7&#8217;s form-tags here.
hr: <strong>Obrazac</strong> je sadržaj HTML obrasca. Možete koristiti bilo koji HTML element koji je dopušten unutar elementa obrasca. Također, ovdje možete koristiti Contact Form 7 oznake obrasca.

en: <strong>Title</strong> is the title of a contact form. This title is only used for labeling a contact form, and can be edited.
hr: <strong>Naslov</strong> je naziv kontaktnog obrasca. Naslov se koristi samo za označavanje kontakt obrasca i može se uređivati.

en: On this screen, you can edit a contact form. A contact form is comprised of the following components:
hr: Na ovom zaslonu možete uređivati kontakt obrazac. Kontakt obrazac se sastoji od sljedećih komponenti:

en: <strong>Duplicate</strong> - Clones that contact form. A cloned contact form inherits all content from the original, but has a different ID.
hr: <strong>Dupliciraj</strong> - Klonira kontakt obrazac. Klonirani kontaktni obrazac nasljeđuje sve sadržaje od izvornika, ali ima drugačiji ID.

en: <strong>Edit</strong> - Navigates to the editing screen for that contact form. You can also reach that screen by clicking on the contact form title.
hr: <strong>Uredi</strong> - Otvara zaslon za uređivanje kontakt obrasca. Istu radnju možete izvršiti ako kliknete na naziv kontakt obrasca.

en: Hovering over a row in the contact forms list will display action links that allow you to manage your contact form. You can perform the following actions:
hr: Kada pređete pokazivačem miša iznad popisa kontakt obrazaca prikazat će se linkovi radnji kojima možete uređivati kontakt obrasce. Možete obavljati sljedeće radnje:

en: On this screen, you can manage contact forms provided by Contact Form 7. You can manage an unlimited number of contact forms. Each contact form has a unique ID and Contact Form 7 shortcode ([contact-form-7 ...]). To insert a contact form into a post or a text widget, insert the shortcode into the target.
hr: Na ovom zaslonu možete uređivati kontakt obrasce Contact Form 7. Možete uređivati neograničen broj obrazaca. Svaki kontakt obrazac ima jedinstveni ID i Contact Form 7 kratki kod ([contact-form-7 ...]). Da biste umetnuli kontakt obrazac u objave ili tekst widget, unesite kratki kod.

en: Available Actions
hr: Dostupne radnje

en: Overview
hr: Pregled

en: File attachments
hr: Priložene datoteke

en: Use HTML content type
hr: Koristi HTML sadržaj

en: Message body
hr: Sadržaj poruke

en: Additional headers
hr: Dodatna zaglavlja

en: Subject
hr: Predmet

en: From
hr: Od

en: To
hr: Za

en: In the following fields, you can use these mail-tags:
hr: U sljedećim poljima, možete koristiti ove mail-oznake:

en: Mail (2) is an additional mail template often used as an autoresponder.
hr: Pošta (2) je dodatni predložak koji se najčešće koristi kao autoresponder.

en: Use Mail (2)
hr: Koristi Pošta (2)

en: Mail (2)
hr: Pošta (2)

note: translators: %s: title of contact form
en: Edit &#8220;%s&#8221;
hr: Uredi &#8220;%s&#8221;

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Author
hr: Autor

en: Shortcode
hr: Kratki kod

en: Title
hr: Naslov

en: Additional Settings
hr: Dodatne postavke

note: translators: %d: number of additional settings
en: Additional Settings (%d)
hr: Dodatne postavke (%d)

en: Messages
hr: Poruke

en: Mail
hr: Pošta

en: Form
hr: Obrazac

en: Support
hr: Podrška

en: FAQ
hr: ČPP

en: Docs
hr: Dokumentacija

en: Delete
hr: Obriši

en: Duplicate
hr: Dupliciraj

en: You can also use this old-style shortcode:
hr: Možete koristiti i ovaj kratki kod starog stila:

en: Copy this shortcode and paste it into your post, page, or text widget content:
hr: Kopirajte i zalijepite ovaj kratki kod u objavu, na stranicu ili u tekstualni widget:

en: Enter title here
hr: Ovdje unesite naslov

en: Save
hr: Spremi

en: You are not allowed to edit this contact form.
hr: Vama nije dopušteno uređivati ovaj kontakt obrazac.

en: Spam filtering with Akismet
hr: Filtriranje spama s Akismet

en: Contact Form 7 needs your support.
hr: Contact Form 7 treba vašu podršku.

en: Dismiss
hr: Zanemari

note: translators: 1: version of Contact Form 7, 2: version of WordPress, 3: URL
en: <strong>Contact Form 7 %1$s requires WordPress %2$s or higher.</strong> Please <a href="%3$s">update WordPress</a> first.
hr: <strong>Contact Form 7 %1$s zahtijeva WordPress %2$s ili noviji.</strong> Molimo najprije <a href="%3$s">ažurirajte WordPress</a>.

en: Settings
hr: Postavke

en: Contact form deleted.
hr: Kontakt obrazac obrisan.

en: Contact form saved.
hr: Kontakt obrazac spremljen.

en: Contact form created.
hr: Kontakt obrazac stvoren.

en: Search Contact Forms
hr: Traži kontakt obrasce

en: Error in deleting.
hr: Greška prilikom brisanja.

en: You are not allowed to delete this item.
hr: Vama nije dopušteno obrisati ovu stavku.

en: You are not allowed to edit this item.
hr: Vama nije dopušteno uređivati ovu stavku.

en: Integration
hr: Integracija

en: Contact Forms
hr: Kontakt obrasci

en: Edit Contact Form
hr: Uredi kontakt obrazac

en: Contact
hr: Kontakt
