Themes - Twenty Fourteen - en to hr translation catalogue (124 entries)

note: Description of the theme
en: In 2014, our default theme lets you create a responsive magazine website with a sleek, modern design. Feature your favorite homepage content in either a grid or a slider. Use the three widget areas to customize your website, and change your content's layout with a full-width page template and a contributor page to show off your authors. Creating a magazine website with WordPress has never been easier.
hr: U 2014, naša izvorna tema omogućuje vam kreiranje magazinske web stranice, odazivnog, uglađenog modernog dizajna. Istaknite vaš omiljeni sadržaj na početnoj stranici u mreži ili slideru. Iskoristite tri widget područja kako bi prilagodili vašu web stranicu, i promijenili razmještaj sadržaja s predloškom stranice pune širine i stranicom o suradnicima te tako prikazali vaše autore. Kreiranje magazinske web stranice s WordPressom nikad nije bilo lakše.

en: GET IN TOUCH
hr: KONTAKTIRAJTE NAS

en: Don’t hesitate to reach out.
hr: Ne ustručavajte se kontaktirati nas.

en: GOT A QUESTION?
hr: IMATE PITANJE

en: Write title…
hr: Napišite naslov...

en: Contact
hr: Kontakt

en: Read More
hr: Pročitaj više

en: Clouds
hr: Oblaci

en: Photo of a cloudy mountain
hr: Fotografija oblačne planine

en: Streetscape
hr: Pogled na ulicu

en: Photo of a streetscape
hr: Fotografija pogleda na ulicu

en: Bridge
hr: Most

en: Photo of a bridge
hr: Fotografija mosta

en: Sunset
hr: Zalazak sunca

en: Photo of a sunset
hr: Fotografija zalaska sunca

en: Here are some photos from my all-time favorite destinations.
hr: Nekoliko slika mojih omiljenih destinacija.

en: Traveling Nostalgia
hr: Nostalgija putovanja

en: Summary
hr: Sažetak

en: This year was devoted entirely to the western hemisphere. I went on a month-long road trip through the U.S.A. and Canada, and also visited Mexico, Brazil, and Colombia.
hr: Ova je godina u potpunosti bila posvećena zapadnoj hemisferi. Otišao sam na jednomjesečno putovanje kroz SAD i Kanadu, a posjetio sam i Meksiko, Brazil i Kolumbiju.

en: In 2012, I expanded my travels to Europe. I spent time in Poland, Germany, Italy, France, and Spain.
hr: Godine 2012. proširio sam svoja putovanja Europom. Proveo sam vrijeme u Poljskoj, Njemačkoj, Italiji, Francuskoj i Španjolskoj.

en: My first year of traveling. I visited China, Thailand, Japan, and India.
hr: Moja prva godina putovanja. Posjetio sam Kinu, Tajland, Japan i Indiju.

en: List
hr: Popis

en: I’ve traveled to over 60 countries, and have made many friends along the way. I created this website to keep track of the memories I’ve made in my years of traveling.
hr: Proputovao sam više od 60 zemalja i usput stekao mnogo prijatelja. Napravio sam ovu web-stranicu kako bih pratio uspomene koje sam stvorio tijekom godina putovanja.

en: Hello, my name is Joan. I am passionate about writing, travel, and photography.
hr: Bok, moje ime je Joan. Strastveni sam prema pisanju, putovanjima i fotografiji.

en: A person standing in front of a lake
hr: Osoba koja stoji ispred jezera.

en: About
hr: Informacije

en: White
hr: Bjela

en: Light Gray
hr: Svjetlo siva

en: Medium Gray
hr: Umjereno siva

en: Dark Gray
hr: Tamno siva

en: Black
hr: Crna

en: Green
hr: Zelena

[ctx: comments title]
note: translators: 1: Number of comments, 2: Post title.
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
hr[0]: %1$s misao o &ldquo;%2$s&rdquo;
hr[1]: %1$s misli o &ldquo;%2$s&rdquo;
hr[2]: %1$s misli o &ldquo;%2$s&rdquo;

[ctx: comments title]
note: translators: %s: Post title.
en: One thought on &ldquo;%s&rdquo;
hr: Jedna misao o &ldquo;%s&rdquo;

note: Template Name of the theme
en: Full Width Page
hr: Stranica pune širine

note: Template Name of the theme
en: Contributor Page
hr: Stranica suradnika

note: translators: %s: Tag title.
en: Tag Archives: %s
hr: Arhiva oznaka: %s

note: translators: %s: Search query.
en: Search Results for: %s
hr: Rezultati pretrage za: %s

en: Post format to show:
hr: Format objave za prikazati:

en: Number of posts to show:
hr: Broj prikazanih objava:

en: Title:
hr: Naslov:

note: translators: 1: Post permalink, 2: Number of images in the gallery.
en: This gallery contains <a href="%1$s" rel="bookmark">%2$s photo</a>. | This gallery contains <a href="%1$s" rel="bookmark">%2$s photos</a>.
hr[0]: Ova galerija sadrži <a href="%1$s" rel="bookmark">%2$s sliku</a>.
hr[1]: Ova galerija sadrži <a href="%1$s" rel="bookmark">%2$s slike</a>.
hr[2]: Ova galerija sadrži <a href="%1$s" rel="bookmark">%2$s slika</a>.

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
hr: Nastavi čitati <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: More asides
hr: Više crtica

en: Asides
hr: Crtice

en: More galleries
hr: Više galerija

en: Galleries
hr: Galerije

en: More links
hr: Više poveznica

en: Links
hr: Poveznice

en: More quotes
hr: Više citata

en: Quotes
hr: Citati

en: More audio
hr: Više audia

en: More videos
hr: Više videa

en: Videos
hr: Videi

en: More images
hr: Više slika

en: Images
hr: Slike

en: Use this widget to list your recent Aside, Quote, Video, Audio, Image, Gallery, and Link posts.
hr: Upotrijebite ovaj widget za prikazivanje vaših nedavnih objava crtica, citata, videa, audia, slika, galerija i poveznica.

en: Sticky
hr: Lijepljivo

en: <span class="meta-nav">Next Post</span>%title
hr: <span class="meta-nav">Sljedeća objava</span>%title

en: <span class="meta-nav">Previous Post</span>%title
hr: <span class="meta-nav">Prethodna objava</span>%title

en: <span class="meta-nav">Published In</span>%title
hr: <span class="meta-nav">Objavljeno u</span>%title

note: translators: Hidden accessibility text.
en: Post navigation
hr: Navigacija objava

note: translators: Hidden accessibility text.
en: Posts navigation
hr: Navigacija za objave

en: Next &rarr;
hr: Sljedeće &rarr;

en: &larr; Previous
hr: &larr; Prethodno

en: Don&rsquo;t display tag on front end.
hr: Nemoj prikazati oznaku na početnoj stranici.

en: Tag Name
hr: Ime oznake

note: translators: %s: Twenty Fourteen documentation URL.
en: For an in-depth tutorial, and more tips and tricks, visit the <a href="%s">Twenty Fourteen documentation</a>.
hr: Za detaljni tutorial, i više savjeta i trikova, posjetite <a href="%s">Twenty Fourteen dokumentaciju</a>.

note: translators: %s: Featured images documentation URL.
en: Enhance your site design by using <a href="%s">Featured Images</a> for posts you&rsquo;d like to stand out (also known as post thumbnails). This allows you to associate an image with your post without inserting it. Twenty Fourteen uses featured images for posts and pages&mdash;above the title&mdash;and in the Featured Content area on the home page.
hr: Poboljšajte dizajn vaše web stranice koristeći <a href="%s">Istaknute slike</a> za objave koje želite istaknuti (također poznate kao i minijaturne slike objave). Ovo vam omogućuje da dodijelite sliku objavi bez da ju unesete u sam sadržaj objave. Twenty Fourteen koristi istaknute slike za objave i stranice&mdash;iznad naslova&mdash;i u sekciji Istaknuti sadržaj na vašoj početnoj stranici.

note: translators: 1: Featured tag editor URL, 2: Post editor URL, 3: Customizer URL, 4: Post editor URL.
en: The home page features your choice of up to 6 posts prominently displayed in a grid or slider, controlled by a <a href="%1$s">tag</a>; you can change the tag and layout in <a href="%2$s">Appearance &rarr; Customize</a>. If no posts match the tag, <a href="%3$s">sticky posts</a> will be displayed instead.
hr: Početna stranica drži stalno istaknutima do 6 objava po vašem izboru u mreži ili u klizaču, kontroliranim putem  <a href="%1$s">oznake</a>; možete promijeniti oznaku i razmještaj u <a href="%2$s">Izgled &rarr; Prilagodi</a>. Ako nijedna objava ne odgovara oznaci, umjesto njih biti će prikazane <a href="%3$s">ljepljive objave</a>.

en: Grid
hr: Mreža

en: Layout
hr: Razmještaj

[ctx: featured content default tag slug]
note: translators: 1: Featured tag editor URL, 2: Post editor URL, 3: Customizer URL, 4: Post editor URL.
en: featured
hr: istaknuto

note: translators: 1: Featured tag editor URL, 2: Post editor URL.
en: Use a <a href="%1$s">tag</a> to feature your posts. If no posts match the tag, <a href="%2$s">sticky posts</a> will be displayed instead.
hr: Upotrijebite <a href="%1$s">oznaku</a> kako bi istaknuli vaše objave. Ako nijedna objava ne odgovara oznaci, <a href="%2$s">ljepljive objave</a> biti će prikazane umjesto.

en: Featured Content
hr: Istaknuti sadržaj

en: Background may only be visible on wide screens.
hr: Moguće da će pozadina biti vidljiva samo na širokim ekranima.

en: May only be visible on wide screens.
hr: Vidljivo samo na širokim zaslonima.

en: Display Site Title &amp; Tagline
hr: Prikaži naslov web stranice i slogan

en: Site Title Color
hr: Boja naslova web stranice

note: translators: %s: WordPress version.
en: Twenty Fourteen requires at least WordPress version 3.6. You are running version %s. Please upgrade and try again.
hr: Twenty Fourteen zahtijeva najmanje WordPress inačicu 3.6. Vi koristite inačicu %s. Molimo ažurirajte i pokušajte ponovno.

en: Next Image
hr: Sljedeća slika

en: Previous Image
hr: Prethodna slika

note: translators: Hidden accessibility text.
en: Skip to content
hr: Skoči do sadržaja

en: Primary Menu
hr: Primarni izbornik

note: translators: Hidden accessibility text.
en: Search
hr: Pretraži

note: translators: %s: Page number.
en: Page %s
hr: Stranica %s

note: translators: %d: Post count.
en: %d Article | %d Articles
hr[0]: %d članak
hr[1]: %d članka
hr[2]: %d članaka

en: Next
hr: Sljedeće

en: Previous
hr: Prethodno

[ctx: Lato font: on or off]
note: translators: If there are characters in your language that are not supported by Lato, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
hr: uključeno

en: Appears in the footer section of the site.
hr: Prikazuje se u podnožju stranice.

en: Footer Widget Area
hr: Widget područje podnožja

en: Additional sidebar that appears on the right.
hr: Dodatna bočna traka koja se pojavljuje desno.

en: Content Sidebar
hr: Bočna traka sadržaja

en: Main sidebar that appears on the left.
hr: Glavna bočna traka koja se pojavljuje na lijevoj strani.

en: Primary Sidebar
hr: Primarna bočna traka

en: Secondary menu in left sidebar
hr: Sekundarni izbornik u lijevoj bočnoj traci

en: Top primary menu
hr: Gornji primarni izbornik

note: translators: %s: WordPress
en: Proudly powered by %s
hr: Ponosno pokreće %s

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
hr: Izgleda da ne možemo pronaći ono što tražite. Možda pretraga može pomoći.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
hr: Žalim, ali nije pronađeno ništa što odgovara vašim kriterijima pretraživanja. Molimo pokušajte ponovno s nekim drugim ključnim riječima.

note: translators: %s: Post editor URL.
en: Ready to publish your first post? <a href="%s">Get started here</a>.
hr: Spremni ste za objavu vaše prve objave? <a href="%s">Započnite ovdje</a>.

en: Nothing Found
hr: Ništa nije pronađeno

en: Pages:
hr: Stranice:

note: translators: %s: Post title. Only visible to screen readers.
en: Continue reading %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
hr: Nastavi čitati %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Edit
hr: Uredi

en: % Comments
hr: % komentara

en: 1 Comment
hr: 1 komentar

en: Leave a comment
hr: Komentiraj

en: Comments are closed.
hr: Komentari su zatvoreni.

en: Newer Comments &rarr;
hr: Noviji komentari &rarr;

en: &larr; Older Comments
hr: &larr; Stariji Komentari

note: translators: Hidden accessibility text.
en: Comment navigation
hr: Navigacija komentara

note: translators: %s: Category title.
en: Category Archives: %s
hr: Arhiva kategorije: %s

note: translators: %s: Author display name.
en: All posts by %s
hr: Sve objave od %s

en: Archives
hr: Arhiva

[ctx: yearly archives date format]
note: translators: %s: Date.
en: Y
hr: Y.

note: translators: %s: Date.
en: Yearly Archives: %s
hr: Godišnji arhivi: %s

[ctx: monthly archives date format]
note: translators: %s: Date.
en: F Y
hr: F Y.

note: translators: %s: Date.
en: Monthly Archives: %s
hr: Mjesečni arhivi: %s

note: translators: %s: Date.
en: Daily Archives: %s
hr: Dnevni arhivi: %s

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
hr: Izgleda da ne postoji sadržaj na ovoj lokaciji. Želite pokušati s pretragom?

en: Not Found
hr: Nije pronađeno

note: Author of the theme
en: the WordPress team
hr: WordPress tim
